فهرست بستن

درباره ما

استاد مجموعه کیست؟

من مهسا سلیم‌زاده هستم مدرس مجموعه پاسار تریدر، تحصیلات من در حوزه طبابت بوده و فارغ‌التحصیل دانشکده علوم پزشکی هستم. من از ابتدای تحصیل هدفم کمک به هم‌نوعان و هم‌وطن های خودم بود اما با دیدن اتفاقاتی در سیستم درمان همچون مرگ بیمار و اتفاقاتی که در روحیه من تاثیرات بدی داشت و البته علاقه شخصی ام به حوزه تکنولوژی و بازار های مالی تصمیم گرفتم وارد این فضا بشوم. خب در ابتدا خیلی سخت بود! چون من هیچ اطلاعاتی نداشتم، در دوره اساتید ایرانی زیادی شرکت کردم اما همه آموزش ها در عمل ناقص و ناکارآمد بودند، بعد از مدتی چون زبان انگلیسی می‌دانستم تصمیم گرفتم در دوره های بین‌المللی شرکت کنم که با استادم آقای Navin Prithiany آشنا شدم.

تمام ابهامات من با تدریس ایشون حل شد، در اونجا بود که من تمام اندیکاتور های نمودارم را پاک کردم! و تصمیم گرفتم به شکل حرفه ای به نمودار نگاه کنم. من استراتژی big boy را فرا گرفتم و همینطور فهمیدم روانشناسی بازار یکی از اصلی ترین ارکان تحلیل مارکت هست و پشت کندل ها در واقع انسان ها هستند که شما باید این را درک کنید!

و نتیجه گرفتن من کم کم آغاز شد، همینطور افراد زیادی از من درخواست داشتند که تجربیات و دانش خودم را در اختیارشان قرار بدهم، من با برسی آموزش های فارسی متوجه کمبود های زیادی شدم و دوره ای را ترتیب دادم که به جرعت می توانم بگویم که نظیرش در آموزش های فارسی نیست چون رفرنسی بسیار معتبر دارد و از صفر تا صد با دانشجو قدم به قدم کار میشود و من خودم را متعهد میدانم تا دانشجو را به موفقیت برسانم.