فهرست بستن

تحلیل تکنیکال بیتکوین 25مهر1401

بررسی تکنیکال بیتکوین برای تریدرهای ارزهای دیجیتال از نان شب هم واجب تر است. باتوجه به اعمال فیلترینگ بر اینستاگرام و محدودیت فعالیت در آن تصمیم گرفتیم تا تحلیل روزانه خود از بیتکوین را در سایت خود در اختیار شما تریدرها و علاقمندان عزیز قرار بدیم.

خب بدون تلف کردن وقت بریم سراغ تحلیل نمودار بیتکوین:

از آنجایی که محدوده سطح 19 هزار دلار برای بیتکوین بسیار ارزشمند است و براساس روانشناسی مارکت یکی از سطوحی است که تریدرها و سرمایه گذاران بسیار به آن توجه می کنند، توانسته برای مدت بیش از دو ماه روند ریزشی بیتکوین را متوقف کرده و آن را در محدوده قیمتی 18 تا 24 هزار دلار نگه دارد.

در شرایط کنونی توجه ها از روی بیتکوین برداشته شده این را براحتی میتوانید با سرچ نام بیتکوین در گوگل ترندز ببینید.

همانطور که مشاهده میکنید از تعداد سرچ درباره بیتکوین بسیار کاسته شده است. تجربه ثابت کرده زمانیکه مردم توجه چندانی به بیتکوین نمی کنند از شدت نوسان های بیتکوین کم میشود که دقیقا اینبار هم همین اتفاق رخ داده و نوسان های بیتکوین به 18 تا 20 هزار دلار محدود شده است. باید توجه داشته باشید در زمان تارگت گذاری هدف دور از دسترسی را انتخاب نکنید چون این روزها احتمال اینکه نوسان شدیدی را در بیتکوین ببینیم بسیار کم است.

آنچه که در تایم 4 ساعته دیده می شود حرکت رنج بیتکوین است که در هم پیچیدن دو میانگین قیمتی 20 و 50 نیز آنرا تایید میکند.

به فلش هایی که یک کندل با شدو بلند و حجم بالا را نشان میدهند توجه کنید! این کندل نشانه ی میل بیتکوین به افت تا سطح 18300 دلار است.

کی این ریزش اتفاق می افتد؟

در حالت کنونی بیتکوین کف جدید خود را بالاتر از کف قبلی ساخته و درحال رشد تا نزدیکی سقف قبلی است. باتوجه با مومنتوم ریزشی بیتکوین پس از تشکیل یک سقف هم سطح با سقف پیشین که در عکس چهارم می بینید، و هم چنین با در نظر گرفتن استراتژی خود میتوان وارد پوزیشن Sell شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *